Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Środowiskiem Przyrodniczym PDF Drukuj

Działalność rozpoczęło nowe koło naukowe - KNS ZŚP. Koło zostało powołane przez studentów kierunku Zarządzanie Środowiskiem Przyrodniczym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarządzaniem i ochroną przyrody, którzy nie chcą tylko teoretyzować.

Główne cele koła to rozwijanie zainteresowań i umiejętności potrzebnych w czynnej ochronie środowiska naturalnego, rozpowszechnianie wiedzy i przybliżenie problemów związanych z zarządzaniem środowiskiem przyrodniczym oraz udział w obozach naukowych, sympozjach, projektach...

Prezes - Ewelina Panek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; tel.: 531-865-808)

Opiekun naukowy: dr inż. Marcin Kadej